Męska galanteria

Jaką torbę powinien nosić facet?

Beata Michoń
sty 28 2017

Męska torba

Jeszcze nie tak dawno nikt nie wyobrażał sobie mężczyzn noszących torebkę. To kobieta była z takim właśnie gadżetem kojarzona i nikt nie był tym zaskoczony. Jednak trendy jak wiadomo stale się zmieniają, a mężczyźni jak się okazuje coraz częściej decydują się na kupowanie torby codziennej.

Dlaczego wybierają torby?

Torby męskie zyskują na popularności i nie jest to związane z fanaberiami panów. Raczej będzie to ich faktyczna potrzeba. Przede wszystkim mężczyzna chce mieć również dostęp do wszelkich przedmiotów, które są mu na co dzień potrzebne. Z tego powodu w torbie może mieć to wszystko pod ręką.

Co znajdzie się w męskiej torbie?

Przede wszystkim podstawowe przedmioty to telefon, klucze, dokumenty, dodatkowo jakiś odtwarzać muzyki, książka, portfel, ewentualnie papierosy. Oczywiście tutaj już prywatne preferencje są kluczowe i każdy coś innego może do takiej torby włożyć.

Męskie dodatki

Torby skórzane

Nie można mieć wątpliwości, że największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście torby skórzane, które charakteryzują się wyjątkową estetyką i zawsze będą doskonałym wyborem szczególnie dla eleganckich mężczyzn, którzy chcą się dobrze zaprezentować. Wydaje się, że torba, która będzie przygotowana ze skóry to z jednej strony najlepszy wybór od strony estetycznej a po drugie również praktyczne rozwiązanie. Taką torbę można bowiem zestawić dobrze z różnymi stylizacjami i w ten sposób na pewno będziemy wyglądać doskonale.

Jak to nosić – torby męskie na ramię

Noszenie torby zarzuconej na ramię jest najwygodniejszym rozwiązaniem. jednak nie będzie to zawsze optymalne rozwiązanie. Raczej torebka na ramię będzie się nam kojarzyć przede wszystkim z kobietami. Noszenie torby przez mężczyznę jest wyborem do zaakceptowania, pod warunkiem, że będzie ona różnić się dość istotnie od takiej torby, która będzie wybierana przez kobietę. Są także torby męskie na ramię polecane przez znanych projektantów, jednak raczej w przypadku mężczyzn lepiej będzie się prezentować torba, która będzie noszona w ręku.

Dla każdego co innego

Wybór torby męskiej będzie uzależniony od tego dla jakiego mężczyzny taka torba będzie wybierana. Znaczenie ma oczywiście wiek. Im młodszy mężczyzna tym mniej oficjalna może być torba na jaką będzie się decydował. Facet w średnim wieku nie może sobie pozwolić na torbę, która będzie miała jakieś udziwnienia.

Takich propozycji nie może wybierać również mężczyzna, który chce zestawić torbę z elegancką stylizacją. Raczej na torby z licznymi dodatkami mogą postawić studenci, osoby młode. Te stateczne, o ugruntowanej pozycji raczej powinny wybierać klasykę, ponieważ to właśnie ona będzie w ich przypadku najlepszym możliwym wyborem.

Podsumowanie

Wszystkie porady, które tutaj zostały wskazane to jedynie pewne podpowiedzi. Oprócz mody trzeba pamiętać, że liczy się także praktyka. W końcu taka torba będzie na co dzień wykorzystywana a wiec dobrze będzie się zdecydować na taką propozycję, która od strony praktycznej również będzie się dobrze sprawdzać. w ten sposób stworzy się taką estetykę, z której zawsze będziemy zadowoleni.

Udostępnij