Męska galanteria

Co wybierze elegant: skórzaną torbę na ramię czy walizkę kabinową - galanteria męska

Karol Bujak
sty 28 2017

Męska stylizacja

Elegancki mężczyzna, który stoi przed podjęciem decyzji o tym jaką torbę wybrać będzie miał trudne zadanie. Wyjazdy służbowe na kilka dni będą wymagać przede wszystkim poręcznego bagażu. Jednocześnie jednak trzeba umieć wszystko tam pomieścić.

Co więc elegancki mężczyzna powinien wybrać? Czy będzie to klasyczna walizka kabinowa czy może lepiej męska skórzana na ramię?

Walizka kabinowa – przyda się na częste wyjazdy

Taka walizka posiadać będzie dwa uchwyty, a więc taki do noszenia w pionie i w poziomie oraz wygodny system jezdny. Sprawdzi się tam również wyjmowana rączka. Miejsce w niej powinno się znaleźć na ubrania, bieliznę, buty oraz kosmetyki. Na pewno mężczyźni mają mniej ubrań niż kobiety, jednak niezależnie od tego będziecie trzeba zabrać kilka koszul, spodni czy dodatkowe buty. Zazwyczaj kilka dni wyjazdu to również konieczność wzięcia laptopa. Musi się także znaleźć miejsce, w którym będzie można włożyć dokumenty w formacie A4. Dobrze będzie również, by dokumenty udało się tak zmieścić, by nie trzeba było wszystkiego wyjmować z walizki, by się do nich zostać.

Jeśli pakujemy się na szybko bardzo często okazuje się, że nie jesteśmy w stanie skutecznie się spakować w taki sposób, by wszystko było odpowiednio uporządkowane. Jeśli więc nie chcemy mieć problemów musimy się do wyjazdu odpowiednio przygotować. Warto przede wszystkim postawić na takie rozwiązania, w których nasz bagaż będzie odpowiednio uporządkowany, nie będzie zbyt ciężki a pod ręką będzie rzeczywiście to co będzie nam najbardziej potrzebne.

Galanteria męska

Bardzo wygodna i wyjątkowo pojemna

Torba skórzana, która będzie utrzymywana w stylu causal to zawsze dobre rozwiązanie, które będzie sprawdzać się właśnie na takich wyjazdach, w ramach których będzie się trzeba również dobrze zaprezentować. Jeśli mamy taką torbę specjalnie przygotowywaną pod kątem wyjazdów i do pracy biurowej będzie można oczekiwać, że znajdzie się tam odpowiednie miejsce na dokumenty w formacie A4 czy specjalnie przygotowana przegródka na komputer, który będzie dzięki temu odpowiednio zabezpieczony.

Dobrze zorganizowana torba będzie najlepszym wyborem, ponieważ dzięki temu bez problemu wszystko będzie można znaleźć. poszczególne przegrody sprawią, że w końcu te nasze bagaże będą odpowiednio uporządkowane. Pasek będzie dawał nam możliwość regulacji długości, a więc może być dopasowany do wzrostu. Dodatkowo przygotowuje się tam również specjalny naramiennik, tak by taką torbę nosiło się rzeczywiście wygodnie, bez przykrego ucisku na ramię.

Świetna na trening lub wycieczkę

Wielu mężczyzn obecnie dba o swoją sylwetkę. Dlatego taka torba ze skóry w causalowym stylu będzie również dobrą opcją, jeśli chcemy się spakować na siłownię. Nie powinno to stanowić zbyt dużego problemu. Torby mają taką charakterystykę, że zmieści się tam strój, do tego również obuwie.

Do czego pasuje męska skórzana torba na ramię?

Na tą chwile w świecie mody stawia się na taki causalowy styl, który zawsze jest bardzo popularny i chętnie wybierany, dlatego skórzana torba, która jest utrzymywana w takiej stylistyce będzie bardzo dobrze pasować do każdego stroju i z nią uda się stworzyć rzeczywiście udaną stylizację. W końcu na każdą okazję będziemy wyglądać bardzo dobrze.

Udostępnij