Męska galanteria

Torby dla panów na czas podróży

Karol Bujak
lip 5 2017

Pojemna torba na wyjazd

Mężczyźni zazwyczaj nie pakują zbyt wielu rzeczy na krótkie wyjazdy. Na większe wakacje zabiorą oczywiście duże walizy, ale na krótki wyjazd służbowy czy na weekendowe wyskoczenie za miasto w zupełności wystarczą im torby podróżne. Taka torba podróżna może być traktowana jako uzupełnienie stylizacji i dla biznesmena jadącego w sprawach służbowych faktycznie będzie to miało bardzo ważne znaczenie.

Nie może się pokazać z wypchanym workiem. Dla większości panów znacznie ważniejsze os specjalnej stylistki będzie jednak to, by torba była praktyczna i by można w niej było bezpiecznie przewozić obok ubrań i butów także elektronikę. Producenci nas nie zawodzą i jest w czym wybierać.

Eleganckie torby skórzane

Skóra naturalna zawsze króluje w przypadku wszelkiej maści toreb, chociaż w tym wypadku może to być sporty wydatek. Dobra torba ze skóry naturalnej będzie się znakomicie prezentowała, nawet jeśli powstaną na niej lekkie przetarcia, a do tego taka torba będzie szalenie wytrzymała. W torbach skórzanych o charakterze podróżnym zawsze znajdziemy główna komorę uzupełnioną o komorę poboczną, która zazwyczaj jest zarezerwowana dla elektroniki. Oprócz tego pojawiają się jeszcze mniejsze kieszonki na rzeczy podręczne. Torbom skórzanym niestraszna pogoda czy szorstkie traktowanie.

Torby płócienne

Praktyczne torby z grubego płótna

Tanie, ale niemal równie wytrzymałe są torby z grubego płótna. Można je dostać w typowej wielkości podróżnej lub w wersji mini na wyjazdy z maksymalnie jednym noclegiem. Są to torby idealne do wyskoczenia za miasto. Cieszą nas ładną, żywą kolorystyką i łatwo się je pakuje. Niestraszne im luki bagażowe autokarów czy warunki w pociągu.

Propozycje sportowe

Swoje torby podróżne oferują nam także producenci sprzętu sportowego. Ich propozycje cechuje znakomity stosunek jakości do ceny, ale są one przeznaczone przede wszystkim do celów sportowych, czyli na przykład na wyjście na siłownię. Oznacza to, że może w nich zabraknąć odpowiednich przegród na elektronikę, co dla wielu osób będzie realnym problemem. Jeśli jednak wyjeżdżamy poza miasto własnym samochodem i nasza torba z rzeczami będzie bezpiecznie schowana w bagażniku, kłopot może być minimalny. Takie torby, oprócz niskiej ceny, urzekną nas swoją lekkością oraz dodatkową funkcjonalnością, którą mogą posiadać, na przykład wodoszczelnością.

Udostępnij