Skórzane torebki

Jaka powinna być torebka idealna skórzana?

Natalia Kurzajewska
sty 28 2017

Elegancki styl

Wzór, kolor czy fason torebki musi być odpowiednio dopasowany do stroju. Jeśli więc chcemy wybrać idealną torebkę będzie trzeba mieć pewne wyczucie smaku, stylistyczny szósty zmysł, który będzie w stanie uchronić nas przed faux pas i tym samym będziemy w stanie zaprezentować się elegancko niezależnie od pory dnia czy okazji.

Kolor ma znaczenie

Osoby niedoświadczone a także niepewne swojego podejścia do mody powinny kierować się zasadą, że im mniej tym lepiej. Jeśli w stroju będzie dominować jeden kolor bez obaw będzie można wybrać do niego torebkę w dowolnym kolorze a także fasonie. Oczywiście pod warunkiem, że strój będzie prosty i nie ma tam akcentów dekoracyjnych. Dobierając dwukolorową wzorzystą torebkę trzeba pamiętać o zasadzie, że jeden z kolorów powtarza się na torebce i na ubraniu. Dzięki temu można liczyć, że wszystko będzie do siebie pasować a jednocześnie kobieca sylwetka zostanie skutecznie zaprezentowana.

Dopasowanie do sylwetki

Właściwie kobieca sylwetka i jej kształt nie mają tutaj znaczenia aż tak dużego, ponieważ, jeśli ktoś będzie w stanie skutecznie eksponować kobiece zalety i ukryć to co gorzej wygląda to właśnie odpowiednie dopasowanie torebki będzie kluczową sprawą. Takie zestawienie, które będzie modne i dobrze się zaprezentuje będzie najlepszym dostępnym wyborem. Trzeba jednak umieć z tych możliwości korzystać. W stylu i modzie bardzo łatwo jest o różnorakie błędy i dlatego może się okazać, że już nie będziemy się prezentować tak jakbyśmy tego chcieli.

Takie połączenia mogą się okazać skuteczne w przypadku osób, które cenią sobie usuwanie schematów utartych a także zbuntowanych nastolatków. W przypadku dojrzałych oraz świadomych siebie kobiet będzie to najlepsza dostępna opcja. Jeśli kobieta torebka ma mieścić to wszystko będzie rzeczywiście potrzebne powinna być dość duża, ponieważ kobieta zabiera ze sobą wiele różnych przedmiotów. Do tego bardzo ważne będzie jej wykonywanie z wytrzymałego materiału. Ważne będą wykończenia a więc mocny zamek, szwy, dopasowanie do stroju, okazji czy sylwetki.

Modne torebki

Fason i styl torebek

Rodzajów i typów torebek jest wiele, jednak można tutaj powiedzieć o trzech podstawowych rodzajach jakie stają się obecnie popularne. Znajdziemy klasyczne torebki o średniej wielkości o klasycznej prostokątnej albo trapezowej formie. Takie propozycje zawsze sprzedają się najlepiej i oceniane są pozytywnie, ponieważ to klasyka, którą bez problemu będzie można zestawić praktycznie ze wszystkimi innymi elementami stroju i na różne okazje taka torebka będzie się prezentować tak jakbyśmy tego chcieli.

Nieco inaczej wyglądają torebki wizytowe, które mają niewielkie rozmiary, ponieważ będą lepiej pasować do wieczorowego stroju, dodatkowo na takie wydarzenia bierzemy mniej różnych rzeczy, a wiec ta torebka bez problemu może być mała. Są to często propozycje torebek do ręki.

Najpopularniejsze torebki

Jeśli chodzi o te propozycje, które są najczęściej sprzedawane będą to torebki nieformalne, które są wybierane najchętniej przez kobiety, które chcą wyglądać doskonale nie tylko od święta, ale praktycznie na każdą okazje chcą wyglądać doskonale i rzeczywiście sięgają po takie propozycje, które będą wyglądać doskonale niezależnie od tego co się będzie działo. Takie torebki dają nam przede wszystkim bardzo duże pole manewru w kontekście stylu oraz charakteru. Można dopasować je między innymi do swojego nastroju czy osobowości i takiej estetyki, na której nam będzie zależeć.

W sprzedaży jednak tych propozycji jest tak dużo, że wybór odpowiedniej torebki nie powinien stanowić większego problemu. O takim charakterze pojawiają się również torebki wykonywane ze skóry. trzeba jednak pamiętać, że skóra skórze nierówna, dlatego też torebka skórzana powinna być wykonywana ze skóry bydlęcej a nie zamszowej, która wprawdzie prezentuje się naprawdę bardzo dobrze.

Jednak będzie również trudna w pielęgnacji i łatwa w brudzeniu. Skóra ekologiczna może również być takim elementem, który będzie odpowiednikiem skóry naturalnej, który będzie dużo tańszy. Z drugiej strony jednak nie będzie to już taka jakość, z której będziemy zadowoleni.

Udostępnij